Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Zajímavé recepty

Jíst se musí, a to i během hubnoucího režimu. Přestože při dietě musíme hlídat co jíme, neznamená to, že jídla nebudou mít žádnou chuť ani vůni. Například lžička kvalitního rostlinného oleje je pro organismus stejně prospěšná jako bílkoviny a sacharidy. Jen společně s ním se do těla uvolňují vitamíny ze všech dobrot, co sníte. Vařte a jezte dietně, ale chutně.

Snídaně, svačina, oběd, večeře – vypadá to jednoduše, ale vytvořit vyvážený, zdravý a chutný jídelníček může být pro někoho oříšek. U nás se můžete inspirovat! Nabízíme Vám zajímavé a jednoduché recepty, kde u většiny jídel je zachována podobná energetická hodnota (hlavní jídla 1400 – 1800 kJ, snídaně 1200 – 1600 kJ a svačiny 400 – 800 kJ). Dále je v jídle dodržen optimální poměr živin – u většiny receptů (kromě sladkých jídel): 20 – 30% z celkově přijaté energie tvoří bílkoviny, 40 – 50% sacharidy a 30% tuky. Obědy a večeře můžete zaměňovat, energetické rozdíly nejsou tak velké.