Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Pavel a Eva Zemanovi

06. July 2016

Jsme manželé Eva a Pavel Zemanovi. Vzhledem k našim zdravotním problémům (vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol, problémy s dýcháním), jsme se rozhodli, že musíme něco změnit (lékař nám doporučil zhubnout) a z toho důvodu jsme oslovili výživovou poradkyni Lenku Kazdovou.

První setkání bylo velmi příjemné a uvolněné. Na další schůzku nám Lenka připravila jídelníček, pohybovou aktivitu a další věci s hubnutím spojené (například meditační CD a návod k meditacím). Postupem času jsme přišli s manželem na to, že zdravá strava a k tomu trochu pohybu je velmi zábavné a prospěšné a že nás to dokonce baví!

Ve svých 51 letech jsem v průběhu 2 měsíčního programu zhubla 4 kg tuku a nabrala 1 kg svalové hmoty. Manžel ve svých 50 letech zhubl za 2 měsíce 7,4 kg tuku a nabral 2 kg svalové hmoty. Cítíme se velmi dobře tělesně i pocitově, proto Lenku na 100% doporučujeme. Lenka nám dala dobré rady a doporučení, kterých jsme plně využili.

Na nic nečekejte, začněte jednat hned - život čeká :-).

Zdraví Eva a Pavel Zemanovi

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací