Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Jsem to, co dělám
a dělám to, co jsem.

Jmenuji se Lenka Kazdová.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomie a managementu, obor lidské zdroje. Po dokončení školy jsem v tomto oboru pracovala 5 let.
Od malička jsem aktivně sportovala. Na základní škole jsem hrála závodně softball. Na střední škole jsem se dále věnovala sportu a dokonce jsem maturovala z juda a karate. V té době jsem však zároveň začala mít první problémy s váhou, což později vedlo k dlouhodobé poruše příjmu potravy. S tímto problém jsem se potýkala 15 let. V té době bohužel nebyl nikdo, kdo by mi dal základní informace o tom, co a jak správně jíst, abych se jídla nemusela bát s tím, že přiberu.

Prvotní zlom nastal s narozením dcery Lili. Uvědomila jsem si, že nevím, co mám jíst já, natož moje malá dcera. Nechtěla jsem, aby v budoucnu musela čelit stejnému problému. A jak víme, rodiče jsou zrcadlem pro své děti. Těch podnětů bylo samozřejmě více. V roce 2012 jsem onemocněla zánětem mozkových blan.

V ten okamžik jsem si uvědomila, že život mám pouze jeden a zdraví také. Aby bylo moje tělo silné a odolné, musím mu dávat dostatek živin, které přijímáme stravou.

Přihlásila jsem se do svého prvního kurzu o výživě. K dnešnímu dni jsem odborných kurzů absolvovala desítky.
Začala jsem výživou, avšak na sport jsem nikdy nezanevřela. Sport je můj životní styl a láska. Miluju hory, přírodu a fitness.

Sport, výživu a psychickou pohodu od sebe nelze nikdy oddělit. Pokud budete pouze správně jíst, ale nebudete cvičit, nebo se budete potýkat s psychickými problémy, nikdy Vám to štěstí nepřinese. Je potřeba hledat cesty k rovnováze mezi všemi třemi složkami.
A to je to, co dělám. Hledám se svými zákazníky cesty ve všech třech složkách, které se snažíme postupnými kroky navzájem propojit.

Často dostávám otázku: Jak dlouho mi trvalo dostat se tam, kde jsem dnes. Odpověď je jasná: Jsem to, co dělám a dělám to, co jsem od chvíle, kdy jsem pro sebe chtěla změnu.

Od té doby se stále posouvám dopředu. Hledám, snažím se být příkladem pro svoji dceru i zákazníky.
Nyní se nejvíce věnuji DNS terapíím, zdravotnímu posilování a přípravě vlastního fitness centra, kde bych ráda skloubila všechny tři složky dohromady. Sport, výživu a vzdělávání v krásném a příjemném prostředí, kam se budete rádi vracet.

Těším se na Vás, Vaše Lenka