Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

MŠ Fantazie

06. July 2016

Zdravá výživa pro děti - přednáška

 

V naší mateřské školce nás navštívila paní Lenka Kazdová, která působí jako výživová specialistka a sportovní trenérka. Připravila si pro děti velmi zajímavé povídání o zdravé výživě. Povídání měla velmi krásně zpracované s ohledem na věk dětí. Při přednášce jí pomohlo plyšové zvířátko, obrázky, omalovánky a také spousta moc dobrého papání – různé druhy ovoce a zeleniny.

V rámci povídání se děti dozvěděly, že je velmi dobré jíst pravidelně několikrát denně zdravé a chutné jídlo. Dnes již ví, že nesmí vynechávat svačinku, která je velmi důležitá a dodává jim spoustu energie. Stěžejním bylo povídání o ovoci a zelenině. Děti se je učily rozeznávat a dozvěděly se, že obsahují spoustu vitamínů, minerálů a vlákniny, které děti potřebují ke svému růstu. Dále byly poučeny o tom, jak důležitou součástí zdravé výživy je pití. Nejlepší k pití je neperlivá voda a slabé čajíky.

V závěru přednášky, po dlouhé a chutné ochutnávce zdravých dobrůtek, mohly samy zasadit naklíčená semínka slunečnice, hrášek a fazolku. Všechny byla z aktivit nadšené a celé dopoledne si náležitě užily.

Nápad paní Kazdové jsme my, učitelky, velice ocenily, jelikož v dnešní době pohybových aktivit dětí ubývá, děti stále častěji sedí u počítače a místo běhání venku hrají počítačové hry. Nadbytek nespotřebované energie z jídla u dětí pak vede k nadváze a k obezitě.

Tímto zajímavým způsobem se děti už od malička učí správným stravovacím návykům. Bohužel, jak všichni víme, důsledky špatného stravování v dětství se zákonitě projevují i v dospělosti. Proto je nutné už od malička dbát na jejich výživu nejen doma, ale i ve školce.

Paní Kazdové moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací