Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Masáže

Masáž je jedna z důležitých metod, která vytváří pro masírovaného chvilku relaxace, rozhovoru se svým tělem i vlastní podstatou.

Masáž je tedy účinným prostředkem jak tělu pomoci v jeho samoléčivém mechanismu a tím dává člověku velkou šanci dosáhnout vnitřního klidu a zkvalitnění jeho života. Nejlepší reakcí na stres a spěch, který se projevuje únavou organismu, bolestmi svalů a kloubů, je právě dobře prováděná masáž, která tělu přináší jak fyzickou, tak i psychickou pohodu.

Kontakt

Ing. Blanka Vitoulová

masérka

  +420 739 811 130

 masaze@antijojo.cz

Možnost i mobilní masáže u Vás doma.

Individuální konzultace

Kdy je pro Vás individuální konzultace vhodná?

  • chcete poradit se zdravým životním stylem, zpestřit stravování, popřípadě vhodně zvolit fyzickou aktivitu
  • cítite, že jste ve slepé uličce, že jste se zastavili v jednom bodě a další výsledky již nepřicházejí
  • chcete se posunout o další krok dále

Rozhodnete-li se na této schůzce pro vypracování stravovacího plánu, bude Vám tato konzultace započítánado ceny Vámi zvoleného balíčku.

Cena 650,- Kč / 60-90 minut

OBJEDNATDOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací