Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Markéta Prokešová

06. July 2016

Změna je život....

Jmenuji se Markéta, je mi 29 let a mám tři překrásné děti.

Lenku znám dlouho, ale nikdy mne nenapadlo požádat ji o radu po profesní stránce. Nejsem obézní ani tlustá, ale i přes obrovské fyzické nasazení mi po dětech stále zůstalo cca 5 Kg navíc, kterých jsem se nebyla schopna zbavit. Až když jsem viděla u Lenky jak je nabitá energií a přitom se ztrácí před očima, neodolala jsem. Bylo to náhlé rozhodnutí. Dříve jsem zkoušela několik diet, ale vždy jsem vydržela maximálně 14 dnů a po celý čas jsem se jen trápila. Tady to bylo jiné. Rozhodně se nejedná o dietu, jen Vás naučí jak zdravě asprávně jíst a ještě Vám bude chutnat. Nikdy předtím jsem nevěřila, že to bude tak jednoduché, snad jen po dobu prvních třech týdnů jsem bojovala s chutěmi na sladké a slané, což bylo způsobené předešlou špatnou životosprávou.

Nyní s tříměsíčním odstupem mám 4 Kg dole a o dvě konfekční velikosti menší kalhoty. Cítím se naprostobáječně, jsem nabitá energií a to i díky dobře zvoleným potravinovým doplňkům, které mi mimo jiné pomohly i s dlouholetě neřešeným problémem se spaním.

Kdykoliv si s něčím nevím rady, jen zvednu telefon a Lenka mi vždy ochotně a hlavně dobře poradí. Také musím vyzdvihnout Lenčin individuální přístup, nic mi nezakazuje a ani nepřikazuje. Při první schůzce se mě na rovinu zeptala čeho opravdu nejsem schopná a ochotná se vzdát. Díky tomu, mi upravila jídelníček tak, abych si mohla k večeři dopřát i skleničku vína či kousek čokolády během dne.

Lenku Kazdovou můžu všem vřele doporučit. Není kouzelnice a neumí zázraky na počkání, ale jestliže jste se rozhodly změnit svůj život a hlavně zdraví k lepšímu tak na antijojo.cz jste zcela jistě na správné adrese!

Co říct nakonec, snad jen...děkuji, Leni!!!

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací