Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Lucka Skorušová

07. July 2016

Jako dítě jsem hodně sportovala a sníst jsem mohla cokoliv. V pubertě jsem přestala kvůli lenosti a potížím se zády sportovat. Měla jsem jiné zájmy, láska k jídlu ale zůstala.

Když jsem ve stresu, jím víc. Moje přibírání na váze začalo maturitou a pokračovala každým zkouškovým. Učila jsem se většinou do rána, takže jsem třeba 12 hodin nejedla, jelikož v noci se přece nejí. V kombinaci s žádným pohybem se mi tvořili tukové zásoby. Sedavé zaměstnání mi také nějak nepomohlo. Sice jsem začala cvičit, ovšem kila přibývala dál.

Jednou za čas jsem si na sebe naštvala a rozhodla se, že zhubnu. Většinou jsem to vydržela pár dní nebo týdnů. Pak nastalo náročnější období, lenost a já opět sklouzla k původní stravě. Musím zmínit, že jsem milovala vypečené bagetky a byla přímo závislá na sýrech (hlavně hermelínu).

I když jsem 2x – 3x týdny cvičila, nešlo to. Byla jsem unavená, nervózní…nešťastná a nespokojená sama se sebou.

Pak přišel rok 2015. A já jsem byla na sebe zase naštvaná. Vánoce jsem si totiž pořádně „užila“. O výživovém poradci jsem uvažovala už v minulosti, ale nechtěla jsem vyhodit z okna hromadu peněz. Výživový poradce je dnes každý, kdo absolvuje kurz, takže jsem si chtěla dobře vybrat. Shodou okolností jsem na stránkách fitcentra, které dodnes navštěvuji, našla kontakt na Lenku. Lenku jsem si pamatovala z lekcí H. E. A. T. jako sympatickou ženu, která má v průběhu lekce vždy cennou radu i ohledně stravy. Konečně jsem se odhodlala. S Lenkou jsem si sjednala schůzku a po úvodním rozhovoru se rovnou „upsala“ ke spolupráci. A nelituji.

 

Důvody, proč nelituji a proč si vybrat Lenku jsou:

1. přizpůsobí výživový plán vašemu rytmu života,

2. je vždy pozitivní a její přístup vás nakopne,

3. je vám vždy k dispozici (telefonicky i v online poradně),

4. podpoří vás ve vaší životní změně a nabídne vám pomocnou ruku,

5. pomůže vám změnit vaše myšlení a pohled na sebe sama.

 

Mohla bych vyjmenovat další důvody, ale NEJLEPŠÍ JE DÁL NEOTÁLET A JÍT DO TOHO!

 

Se psaním této reference jsem si počkala. Chtěla jsem si být jistá, že nenastoupí jojo efekt.  S Lenkou jsme začaly pracovat na mém novém já v polovině ledna 2015. Koncem března 2015 jsem ukončila balíček ZÁKLAD.  Za 9 týdnů jsem zhubla cca 4 kg tuku! Představte si 16 balení másla!  Následně jsem ještě podstoupila detox. Ten můj metabolismus opravdu nakopl. Detox probíhal 3 týdny, kdy jsem se stravovala podle plánu, který Lenka zpracovala.  A výsledek? Zhubla jsem 13 kg a uběhla svůj první závod na 5 km. Z velikosti 42, která mi už začínala být těsná, jsem se nyní dostala na velikost 38.

Tímto bych Lence ráda poděkovala za její čas, zkušenosti a trpělivost a přátelství. A vám, kteří se do jejích rukou svěříte, pevnou vůli.

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací