Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Jakub

06. July 2016

Dnes už jsem spokojený…..

 

Jmenuji se Jakub, je mi 15 let a už teď vím jak se o sebe starat.

 

S Lenkou jsem se chtěl poznat, protože jsem viděl na mojí mámě, jak moc jí pomohla. Mamka byla její klientkou a viděl jsem, jaké udělala změny. Já sám jsem nebyl se sebou moc spokojený a z určité míry to bylo dáno i okolím. Od mala jsem trpěl alergiemi a léčba se projevila na váze.  Asi v 6 letech jsem začal hrát fotbal a postupem času alergické projevy ustoupily, ale kila zůstávala. Mamka mi radila a snažila se mi připravovat jídla, která by mi s kily pomohla, ale měl jsem k tomu určitý odstup.

Nakonec jsem Lenku navštívil a ona my s trpělivostí svojí opravdu pro mě srozumitelně vysvětlila, jaké dělám chyby a také hned odhalila, že vlastně jím málo. To se potvrdilo na měření a musel jsem nakonec s pravdou ven, myslel jsem, že když budu jíst méně, zhubnu.

Lenka mi dala informace, jak by měl vypadat můj jídelníček v mém věku, co znamená zdravá výživa a zdravý životní styl. Začal jsem se řídit jejími radami a zjistil jsem, že to co jsem dříve odmítal od mámy je vlastně to správné, co mi pomůže. Po třech měsících jsem zhubl 6 kg, a to prakticky jen z tuků, a hlavně mám nyní dostatek energie, začal jsem běhat, vrátil jsem se částečně k fotbalu a celkově se cítím spokojený.

Vím, že když si s něčím nebudu vědět rady, mohu se na Lenku kdykoliv obrátit a ona mi ráda a ochotně vždy poradí. Někdo může říct, že jsem ještě mladý a neprožil jsem toho tolik, abych mohl někoho hodnotit. Jsem však přesvědčen, že setkání s Lenkou jako výživovým poradcem ale i jako člověkem, je pro mě právě velmi dobrá zkušenost do života. Jediné co mohu říct je, že pokud chcete něco pro sebe udělat, abyste se cítili lépe a plni energie, nemohu než Lenku doporučit. Vážím si její pomoci a jsem rád, že jsem ji v životě potkal a budeme dál kamarády. Lenko, moc děkuji……

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací