Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Iveta R.

06. July 2016

Lenku jsem oslovila před časem, ze začátku mě zaujala její prezentace a možnost testu on-line, který jsem si tenkrát vyplnila. V této době jsem si sama uměla vypočítat kalorický příjem, ale prostě jsem to  neustálé odvažování potravin nedokázala dlouhodobě udržet. Cítila jsem, že je čas něco změnit, ale sama jsem si s tím nevěděla rady, bylo pro mě těžké začít jíst jinak, metodou pokus omyl. Za tím vším byla obava z hmotnosti.

Jako většina lidí, kteří se obrací na výživového poradce, tak i já jsem zpočátku řešila hubnutí. Lenka mi sestavila jídelní plán, a pokud jsem potřebovala nebo něčemu nerozuměla, stačilo napsat do poradny aobratem mi přišla odpověď. Nebyla to jednoduchá cesta, ale jsem nesmírně vděčná za to, že mě Lenka na této cestě doprovázela.

Nyní neřeším hubnutí a nezajímají mě kalorie. Je pro mě důležitá jedna věc a tím je vlastní zdraví. Co se jídla týká, nyní mám svůj osobní specifický program, který je velkým dílem Lenky, doplněn mojí intuicí. Tělo si jednoho dne samo řeklo, co potřebuje a nebylo nic jednoduššího, než tuto informaci přijmout. Objevila jsem to vzácné spojení mezi tělem a duší a jsem nesmírně ráda, že Lenka byla přitom.

I když se spolu téměř nevídáme a komunikujeme hlavně přes poradnu, je pro mě Lenka vzácnou přítelkyní.

Nesmírně si jí a její práce vážím a jsem vděčná za to, že jsme se ve vhodný čas setkaly.

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací