Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Ivana Garguláková

06. July 2016

Dovolte, abych se s vámi podělila o velice příjemnou zkušenost s paní Lenkou Kazdovou, která  jako výživová poradkyně nic nevnucuje, ale poskytuje relevantní informace.

Díky paní Lence se mne bez problémů podařilo nejen upravit tělesnou váhu, ale i zformovat postavu.

Je mi 54 let a do 50 let jsem neměla problém s váhou ani postavou. Za poslední 4 roky jsem však přibrala na váze a tuky se začaly ukládat hlavně na břiše. Pokoušela jsem se upravit váhu přes různé krabičkové diety, nejíst přílohy apod., ale vše fungovalo vždy jenom chvíli.

Teprve s paní Lenkou a hlavně díky informacím a osobnímu přístupu jsem pochopila to co znamená zdravá výživa a zdravý životní styl. Snažím se nakupovat jídlo čerstvé bez konzervantů, dochucovadel, zbavit se špatných zlozvyků a hlavně se řídit radami, které jsem s paní Lenkou velice pečlivě konzultovala. Začala jsem pod jejím dohledem také cvičit a snažím se změnit životní tempo.

Jsem paní Lence vděčná za úžasnou preciznost, se kterou jsem se už dlouho nesetkala, za komplexní avelmi odborný a osobní přístupLepší poradkyni jsem si nemohla přát. Doporučuji  paní Lenku všem, kteří vyzkoušeli bez větších výsledků různé diety.

 

Přeji hodně úspěchů.

 

Ivana G.

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací