Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Hurá efekt

18. July 2014

Ahoj,

dnes jsem se rozhodla, že vám napíšu Zpravodaj trochu z jiného pohledu. Nebudu psát o potravinách,  surovinách,  ani o receptech.  Rozhodla jsem se napsat něco o motivaci. Jelikož motivace je hnacím motorem pro nás všechny a bez pozitivní motivace nebudete ani šťastní, ani hubení.Spoléhat se na to, že vás někdo pochválí, je přinejmenším bláhové. Spoléhat se na pochvalu od šéfa, manžela nebo přítele – to byste se taky nemuseli dočkat nikdy. Tak se na něj přestaňte spoléhat a motivujte se sami.

 

Mějte vždy plán B

Když budete v temném lese znát alespoň dvě cesty, přestanete se bát, protože se na světlo vždycky nějak dostanete. Jestliže selže plán A (13-tý plat, povýšení), vsaďte na B, tedy přivýdělek bokem.

 

Kdy, co, kde, jak

Nestačí si říct „budu hubená“. Vy si musíte stanovit zcela konkrétní cíl, tedy „do roka a do dne zhubnu deset kilo“.

 

Nebuďte v tom sami

Chcete třeba začít podnikat? Tak do toho alespoň myšlenkově zatáhněte ty, kteří vás znají a podpoří vaše plány. A pravidelně jim hlaste, jak jste daleko. Získáte tím nejen zpětnou vazbu, ale i motivaci jak se svým projektem postupovat dál.

 

Říkejte NE

Hoří vám „deadline“ nebo máte chřipku? Tak ať vás ani nenapadne brát si nějakou práci navíc nebo ztrácet čas tlacháním o ničem s lidmi, kteří vás nebaví. Za prvé: ukecaná kolegyně vaše NE přežije. Za druhé: všichni pochopí, že když máte teplotu, musíte se jít do postele a ne na „důležitou schůzku“.

 

Jste svůj nejlepší kámoš

Zapomeňte na svoji spartánskou výchovu a občas se pochvalte, politujte nebo odměňte.  A pamatujte na to, že úspěch vašeho obchodu třeba s mýdly nezávisí ani tak na tom, jestli se lidé myjí, kde obchod je nebo zda máte konkurenci, ale hlavně na tom, jestli VY věříte tomu, že uspějete. Kupte si knížku o objednávkách z vesmíru a přejte si svůj úspěch hezky podle pravidel.

 

Zkuste to jinak

Dobrý trenér mění svým běžcům často trasu, jinak by nudou a rutinou zlenivěli. Udělejte to stejně: co kdybyste šla místo oběda do parku? A co na měsíc odpojit televizi? Prostě vybočte z vyjetých kolejí  a uvidíte, že svět kolem vás je pořád zajímavý a plný inspirace.

 

Mozek je váš poklad

Co na tom, že teď je to v práci fajn a podnikat se vám nechce. Štěstí patří připraveným, tak si udělejte kurz Spinningu, HEATu, Gravity, účetnictví nebo začněte spolupráci s LR. Nikdy nevíte, kdy se vám váš koníček s certifikátem bude hodit.

 

Vaše Lenka

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací