Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Eva Kadlecová

06. July 2016

Určitě jsou dobří a špatní výživoví poradci, ale paní Lenku Kazdovou řadím mezi ty nejlepší. Přesvědčila mně, že lepší než zázraky a různé diety je promyšlená a vyvážená strava a pravidelný pohyb.

Chtěla bych se s vámi proto podělit o mé zkušenosti, které jsou přímo fantastické. I já jsem váhala, jestli do toho jít a nelituji, dlouholeté bříško mám konečně pryč.

Je mi 62 let a dříve jsem si myslela, že v tomto věku mi už nebude záležet na postavě a na tom, že mám bříško. Poznala jsem ale, že v každém věku má ženě záležet na tom jak vypadá a proto jsem si řekla, že úplně změním svůj životní styl a obrátila jsem se na Lenku.

Dlouho se mi nedařilo zhubnout, diet jsem držela nespočet, ale vždy se mi kila vrátila a já mohla začínat znovu. I cvičení pro mne bylo dříve tabu – necvičila jsem vůbec.

Lenka mi ale jednoduše vysvětlila, že bez změny jídelníčku to hubnutí trvale fungovat nebude a fakticky to zabralo. Zhubla jsem v červnu za 6 týdnů 8 kg (7 cm v pase) a jsem naprosto spokojená a váhu si držím, nepřibírám. K tomu také doma cvičím, Lenka mi naučila základní cviky PILATES (to je na bříško nejlepší, co může být).

Zhubněte zdravě a navždy, dopřejte vašemu tělu kvalitní výživu bez hladovění, více pohybu a pociťte ten rozdíl jako já.

Také jsem trpěla zažívacími problémy a od dětství jsem měla zácpu, to vše je pryč a také přestaly chutě, což je pro mě výhra! Cítím se jako nový člověk.

Lenku vám mohu vřele doporučit, výborně vám poradí jak na to.

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací