Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Eva Bartošová

06. July 2016

Na úvod bych chtěla moc poděkovat.

Pomoc jsem vyhledala, protože jsem se cítila jako otesánek s velkými plandavými košilemi, kdy mi po roce hrozil nákup nového kompletního šatníku.

Chtěla bych říct, že je to nejenom o jídle, ale i o životní filozofii, psychické pohodě a je fajn, že u toho máte někoho za zády. Získáte jiný pohled na svoje nejenom jídelní stereotypy, návyky a zlozvyky.  Je příjemné zjištění,  že to celé jde  a že jídlo není nepřítel a můžu jíst to, co mě zasytí, i když to dá trochu víc práce. Byla jsem ráda, že nemusím nic měřit a vážit.

Celkově jsem přešla z večerního uklidňování  nervů vymetáním ledničky  do stavu, kdy nemám žádné vlčí hlady, objevuju nové chutě a vytvářím  nové chuťové kreace dříve nezkombinovatelných jídel.

Podařilo se mi s Lenčinou pomocí a podporou shodit nad mé očekávání 7 kilo. V pohodě se vejdu do starých šatů a cítím se celkově líp. Ale přes to váha není všechno, nejdůležitější je být spokojený a to se Vám po spolupráci s paní Lenkou podaří.

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací