Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Denisa Hroudová

06. July 2016

Na Lenčino výživové poradenství jsem došla úplnou náhodou a jsem za to velice ráda.

Řekla jsem si, že už nebudu držet diety, které sice zaberou, ale za pár týdnů jsou kila opět nahoře. Chtělo to změnu. Sešla jsem se s Lenkou, která mi sestavila můj individuální jídelníček se způsoby mojí nové stravy. Ze začátku to pro mě byl obrovský krok skloubit školu s novým stylem stravy, ale když jsem po 14 dnech viděla skvělé výsledky hned jsem měla lepší pocit a vše šlo snadněji a snadněji.

Stravu se snažím dodržovat i nadále. Zpestřila jsem svůj jídelníček a nová jídla a zapojila i nějaká cvičení (např. cvičení Gravity ve Weisser Sport Centru) a váhu si stále držím, z čehož mám obrovskou radost!

Zatím jsem zhubla 5 kg tuku a díky cvičení nabrala necelá 2 kg svalů za cca 3 měsíce. Pro mě je to velký úspěch a věřím tomu, že touto cestou dokážu dostát svých vysněných cílů.

Chtěla bych Lence ještě jednou mnohokrát poděkovat, že si na mě vždy našla čas a dala mi užitečné rady, které jsou k nezaplacení, děkuji! smiley

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací