Vaše tělo je Váš chrám a Vy se musíte postarat o to, abyste žili zdravý život. Myslete na své vlastní tělo i duši, protože tyto dvě stránky Vás provází celým životem.
Dobré zdraví není jen o zdravé výživě a cvičení – také sem patří pozitivní duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl.

Jmenuji se Lenka Kazdová. Poradím Vám, jak výše zmíněné správně spojit dohromady. Jsem fitness trenérka, výživová poradkyně, pořádám školení zdravého životního stylu, pilates kurzy, DNS terapie, víkendové welness pobyty, školení a stavím pro Vás nové úchvatné fitko.

Chcete se lépe cítit a také lépe vypadat? Těším se na Vás!
Lenka

Lenka Kazdová

Andrea Hájková

06. July 2016

Důvodů, které mne vedly vyhledat výživového poradce, bylo po rozumném přemýšlení hned několik. Celý život jsem se bála jíst, nedokázala jsem si představit jíst více jak jedenkrát nebo dvakrát za den. Mám hrozně ráda sladké, tak jsem si raději odpírala normální jídlo, jen abych si nevyčítala sníst čokoládu nebo sušenky. Vetšinou jsem jedla až večer po celodenním shonu. Těšila jsem se až si sednu v klidu k televizi, pustím si oblíbený pořad a konečně se pořádně najím. Začala jsem trpět nadváhou, které jsem se nemohla zbavit.

Nikdy jsem žádnou zdravější dietu nedržela, spíše jsem to řešila ještě vetším hladověním. Mám ráda sport, ale v kombinaci s nedostatkem jídla byl výsledek vždy jen negativní a ještě mě nebývalo moc dobře.Nevěděla jsem, co s tím.

Změna nastala, až když jsem opustila práci, rodinu, přátele a odstěhovala jsem se do zahraničí. Změna dosavadního života způsobila, že jsem zhubla 12 kilo, ale opět nezdravě. Po čase, když jsem si zvykla na nový život a neměla tolik stresu, jsem začala cítit, že se mi kila zase pomalu začínají vracet, a to byldůvod, proč jsem vyhledala výživového poradce. Chtěla jsem si už napořád zanechat shozená kila a naučit se jíst pravidelně a zdravěji.

Díky paní Lence, která mi radila na dálku, se to opravdu změnilo a já ji dlužím velké poděkování. Kontakt jsem na ni dostala v posilovně. Sešli jsme se a konzultace byla příjemná. Svěřila jsem se jí, co mě trápí a čemu nerozumím. Paní Lenka mi vypracovala jídelníček, zaslala na mail a vše mi po telefonu s trpělivostí vysvětlila. Zhruba po čtrnácti dnech jsem začala cítit rozdíl. Cítila jsem se každý den lépe a s více energii. Každý den jsem si zapisovala, co jsem snědla a po týdnu jsem to posílala paní Lence, aby vyhodnotila jestli vše dělám správně. Pokaždé mi dala novou radu a nebo mi zpestřila jídelníčekNaučila mne jíst zdravě, pravidelně, dodržovat pitný režim a ukázala mi, že i na zdravých pokrmech se dá pochutnat:) Ze začátku jsem se obávala, že tomu nebudu rozumět a nikdy se to nenaučím, ale už po krátkém čase se člověk naučí rozlišovat, které potraviny jsou vhodné, a které nám zbytečně jen uškodí. V případě, že si stále s něčím nevím rady, vím, že se stále mohu obrátit na paní Lenku, která mi s trpělivostí vždy poradí a vše vysvětlí. I na dálku.

Pracuji sedm dní v týdnu, mám své záliby a do toho musím ještě chodit do školy, ale pořád si dokážu najít čas jíst pětkrát denně. Vše je jen o vůli, vytrvalosti a trpělivosti. Je jedno kolik vám je, kde se zrovna nacházíte a jakou práci děláte. Hlavní je chtít, vydržet a nehledat zbytečné výmluvy proč právě vy byste to nedokázala...

Děkuji všem mým dosavadním klientům, kteří se podělili o svoji zkušenosti a dovolili ji uveřejnit. Kéž jsou inspirací pro Vás ostatní.
Děkuji Vám za víru, že je možné se změnit. Naše vnitřní síla, víra, je vzácný lidský jev, na který spoléháme. Ona nás udržuje v chodu. Víra je to kouzlo, díky němuž je všechno možné a díky němuž jsme všichni výjimeční.

Individuální trénink

V rámci individuálních tréninků nabízím:

 • DNS trénink,
 • zdravotní posilování,
 • odstraňování civilizačních chorob (bolesti zad a pohybového aparátu),
 • diagnostiku pohybového aparátu,
 • posilování ve fitness i s balančními pomůckami,
 • cvičení pro redukci hmotnosti a tvarování těla,
 • kondiční cvičení,
 • skupinové kondiční intervalové cvičení
 • konzultace životního stylu.

Ceny:

 • Osobní trénink v posilovně (60 minut) – 400,- Kč
 • Sepsání tréninkové jednotky 300,- Kč.

Tréninky probíhají ve Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, Brno, 602 00.

OBJEDNAT DOPORUČIT

Novinky

MĚŘENÍ NA INBODY

Tělesnému složení je důležité porozumět pro každého, kdo chce zhubnout nebo tvarovat postavu zdravým způsobem.
InBody 170 je rychlý a jednoduchý ale přesto velice přesný přístroj pro analýzu složení lidského těla.
Dovoluje vám v průběhu času pozorovat snižování hmotnosti a zároveň změnu složení těla v návaznosti na vhodně zvoleném jídelníčku a cvičení (poměr svalové hmoty a tuku).

více informací